EQUIPOS TEMPADA 2018/2019

  • Sénior Masculino: CALVO BASKET XIRIA 

> Adestrador.- Fernando Buendía García  |  2º Adestrador.- Germán Lozano Rodríguez.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Sénior Feminino: VAZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA

> Adestrador.- Adrián Seijas López.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Júnior Feminino: CARNICERIA DANIEL ARTAI XIRIA (Vinculado)

> Adestrador.- Joaquín Moreira Mira.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Júnior Masculino: CARBALLO A UN PASO ARTAI XIRIA (Vinculado)

> Adestrador.- Basilio Pampín Visos.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Cadete Feminino: CLINICA DENTAL NOA GARCIA BASKET XIRIA     

> Adestrador.- Héctor Añón Rodríguez.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Cadete Feminino: XESTORIA QUEIJO BASKET XIRIA     

> Adestrador.- Héctor Añón Rodríguez.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Cadete Masculino: CARBALLO A UN PASO ARTAI XIRIA (Vinculado)

> Adestrador.- Joaquín Moreira Mira.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Cadete Masculino: ASESORIA SUEIRO BASKET XIRIA

> Adestrador.- Héctor Añón Rodríguez.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Infantil Feminino: NORDATA BASKET XIRIA

> Adestradora.- Absa Kasse.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Infantil Masculino: DENTAL NOA GARCIA BASKET XIRIA

> Adestrador.- Basilio Pampín Visos.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Minibasket (Alevín): PAZO VILAR DE FRANCOS BASKET XIRIA

> Adestrador.- Diego Felípez Archilla.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Minibasket (Alevín): ESCOLA BASKET XIRIA 08

> Adestradora.- Absa Kasse.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • PreMinibasket (Benxamín): PEUGEOT DIMOLK BASKET XIRIA

> Adestrador.- Arturo Ferraces Martínez.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • PreMinibasket (Benxamín): ESCOLA BASKET XIRIA 10

> Adestrador.- Jovan Vukasinovic.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • PreMinibasket (Benxamín): EDM PONTECESO BASKET XIRIA

> Adestrador.- Basilio Pampín Visos.

EQUIPO web equiposCLASIFICACION web equiposCALENDARIO web equipos


  • Babybasket: PEQUEBASKET XIRIA

 > Adestrador.- Marcos López López.

EQUIPO web equiposCALENDARIO web equipos


  • Babybasket: BABY CARBALLO BASKET

> Adestrador.- Marcos López López.

EQUIPO web equiposCALENDARIO web equipos


  • Babybasket: EDM PONTECESO BABY XIRIA

> Adestrador.- Santiago Rey Vilanova.

EQUIPO web equiposCALENDARIO web equipos


 

ESCOLAS DEPORTIVAS SOCIAIS 2018/2019

EQUIPO web equipos


 


EBX TODOS 16.17 - copia